Jdi na obsah Jdi na menu
 


Míra 26.6. - STRÁŽCE OHNĚ (předseda ÚS)

Efrín, který studoval pyromacii. Láká ho oheň i vše kolem přírodních živlů. Dlouhá léta byl samotář, ale okouzlila ho mladá kouzelnice Lucka.

 

Míša - KRÁLOVNA VĚDEM (místopředsedkyně ÚS)

Jejím posláním je prohlubování znalostí v oblasti čarodějnictví a studování praktik prastarého woo-doo. S oblibou míchá lektvary jež jsou někdy životu nebezpečné. Ovládá bojové umění Bongo-bongo a Orlí spáry.

 

  Lucka - KOUZELNICE (strážkyně kroniky)

 Ambiciózní kouzelnice, která touží po společnosti, dobrém společenském postavení, vyhledává vzrušení a nebezpečné situace. Chrání jí Efrín, ke kterému chová náklonost.

 

Míra 605 - PALADIN

Rtíř užívající života. Jeho největším úskalím je láska. tolikrát zklamán se zlomeným srdcem však i nadále bojuje bok po boku se svým nejvěrnějším přítelem Heavykem.

 

Míra 11.12. - LORD

Šlechtic milující svou budoucí ženu černokněžnici Verču. Touží po harmonii a podniká s Efrínem bojové výpravy pro nastavení klidu v zemi.

 

Verča - ČERNOKNĚŽNICE

Tato mladá černokněžnice touží po rozruchu a společnosti podobně jako kouzelnice Lucka. Brzy se stane manželkou Lora Míry 11.12.

 

Olinka - VĚDMA

Vědma, kterou si vybrala královna vědem Míša za svou pobočnici. Nebojí se experimentovat při míchání lektvarů podobně jako královna. Je spojovacím článkem mezi světlem a temnotou.

 

Kuba - PÁN ŠELEM

Mladý muž ovládající magii přírody, je obklopen zvířaty, o které se stará. Jeho cílem je najít poklad prastaré civilizace. Na svých cestách za bohatstvím si osvojil pár kouzel prastaré magie poskládané v úlomcích proroctví.